İşbu beyan, www.bedifferent.com.tr (Bedifferent GiyimSan. Ve Tic. A.Ş.)'un gizlilik politikasını içermektedir. www.bedifferent.com.tr adlıweb sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmektesiniz.

Bedifferent, bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş,e-posta vb) size daha iyi hizmet verebilmek amacı ile veritabanına kayıt eder.Alınan bilgiler kampanya organizasyonları size özel teklifler, özel promosyonuygulamaları gibi faaliyetlerde kullanılır. Kişisel bilgilerinizde değişikliksöz konusu ise Hesabım bölümünden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri internetüzerinden ilettiğinizde, bunları Güvenli Şifreleme Sistemi (SSL) ile korur.Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamaz.Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgilibankaya iletilir.

Bedifferent, üyelik formlarından topladığı bilgileri, sözkonusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarlakesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçlakullanmamakta ve de satmamaktadır.

Bedifferent, e-posta adresleri ve üyelik formlarındaistediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği,ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bedifferent,kişiselbilgiler içermeyen bu istatistiksel verileri, daha yararlı içerik sağlamaküzere toplu bir şekilde kullanabilir. Müşteri bilgileri bu süreçler dışındaemredici kurumlar tarafından gerekli yasa ve kanunlar çerçevesinde resmi makamlaraaçılabilecektir.

Bedifferent üyesi olduğunuz günden itibaren aksi belirtilmedikçe günlük,haftalık ve aylık bültenler ile size özel fırsatları içeren mail, sms ve mmsgibi platformlardan sizinle iletişime geçilir. Bu uygulamadan faydalanmakistemiyorsanız kişisel bilgilerinizin olduğu bölümden gerekli ayarları yaparakya da müşteri hizmetlerini musterihizmetleri@bedifferent.com.tr mail yolu ilebilgilendirerek bu hizmetten vazgeçme, değişiklik yapma ve tekrar başlatmahakkına sahip olacaksınız.

Bedifferent, istediği zaman uygulama üzerinde istediği gibideğişiklik yapma hakkını gizli tutar.